M170EG02 V0 17,0 cala 1280*1024 Moduł LCD
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: M170EG02 V0
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
M170EG02 V0
Rozmiar przekątny:
17,0"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie:
1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
337,92 (szer.) × 270,336 (wys.) mm
Tryb wyświetlania:
P-MVA, zazwyczaj czarny, przenośny
Rodzaj światła:
CCFL [4 szt.]
Dobry widok na:
Symetria
Zastosowanie:
Monitor stacjonarny
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
M170EG02 V0 Panel LCD Szczegóły produktu:
Marka AUO
Model P/N M170EG02 V0
Rozmiar przekątny 17.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Światłość 280 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 7001 (typowy) (TM)
Wyświetlanie kierunku Symetria
Czas reakcji 20 (typ.) ((Tr+Td)
Kąt widzenia -
Tryb działania P-MVA, zazwyczaj czarny, przenośny
Wsparcie koloru 16.7M 72%NTSC
Źródło światła CCFL [4 sztuk]
Waga 20,00 kg (typ.)
Zaprojektowane do: Monitor na pulpicie
Prędkość obrazu 60 Hz
Panel dotykowy -
Typ interfejsu LVDS (2 ch, 8-bitowe)
Zasilanie 5.0V (typ.)
Ważne informacje dotyczące panelu LCD M170EG02 V0:
Oto kilka kluczowych rozważań:
O nas - dostawca paneli LCD M170EG02 V0:
Główne cechy naszych usług obejmują:
M170EG02 V0 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
M170EG02 V0 17,0 cala 1280*1024 Moduł LCD 0
M170EG02 V0 Polityka zwrotu paneli LCD:
Zwroty są akceptowane w ciągu 30 dni od daty otrzymania przedmiotu.
M170EG02 V0 Panel LCD FAQ:
P: Co się stanie, jeśli ekran LCDM170EG02 V0Nie mogę pracować?
P: Jak zamówić M170EG02 V0 ?
A: Akceptujemy T / T, Western Union, paypal.
P: jaka jest gwarancja TFT-LCDM170EG02 V0?
A: 90 dni.
P: CA wy zadeklarowaliście niską cenęe z my 17.0Długowymiarowy panel LCD M170EG02 V0 przy wysyłce?
O: Tak, proszę poinformować nas o wartości, której chcecie.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%