| Nazwa marki: | LG Display |
| Numer modelu: | LM270WRC-SSA1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM270WRC-SSA1 27.0 cala 4K moduł wyświetlacza LCD
LM270WRC-SSA1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM270WRC-SSA1 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 163PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 608.8 ((W) × 354 ((H) × 18,2 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 400 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 5 (typ.) ((G do G) ms |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Wsparcie koloru | 1.07B 95% DCI-P3 |
| Źródło światła | WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Waga | 20,54 / 2,67 kg (typ / maks.) |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 165 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | eDP (16 pasów), HBR2 (5.4G/pas), 120 pinów |
| Zasilanie | 10 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
LM270WRC-SSA1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LM270WRC-SSA1 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćLM270WRC-SSA1przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD LM270WRC-SSA1 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićLM270WRC-SSA1?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?LM270WRC-SSA1?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDLM270WRC-SSA1Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LM270WRC-SSA1 został przetestowany przed wysyłką.Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie.Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje