| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | M238HAN01.3 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
M238HAN01.3 23,8 cala Panel LCD 1920*1080 Ekran LCD
M238HAN01.3 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M238HAN01.3 |
| Rozmiar przekątny | 23.8" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 530.24 ((W) × 299.66 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 540.24 ((H) × 315.66 ((V) × 11.2 ((D) mm |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 14 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Wsparcie koloru | 16.7M 100%sRGB |
| Źródło światła | WLED [4 struny], 30K godzin, W/O Driver |
| Waga | 20,20±0,08 kg |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
M238HAN01.3 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
M238HAN01.3 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćM238HAN01.3przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD M238HAN01.3 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićM238HAN01.3?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?M238HAN01.3?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDM238HAN01.3Nie mogę pracować?
A: M238HAN01.3 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje