M300DVR02.0 30,0 cala 2560*1080 TFT LCD Panel Display
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: M300DVR02.0
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
M300DVR02.0
Rozmiar przekątny:
30,0"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie:
2560(RGB)×1080, CSHD 94PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
690,432 (szer.) × 291,276 (wys.) mm
Tryb pracy:
VA, zwykle czarny, nadający.
Źródło światła:
WLED
Wyświetl kierunek:
Symetria
Używane do::
Monitor stacjonarny, gry
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
M300DVR02.0 Panel LCD Szczegóły produktu:
Marka AUO
Model P/N M300DVR02.0
Rozmiar przekątny 30.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 2560 ((RGB) × 1080, CSHD 94PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 690.432 ((W) × 291.276 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Jasność 300 cd/m2 (typ.)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10)
Najlepszy widok na Symetria
Wyświetlanie kolorów 16.7M 85% NTSC
Częstotliwość 200 Hz
Waga 760 g (typ.)
Wskaźnik kontrastu 30001 (typowy) (TM)
Tryb wyświetlania VA, zwykle czarny, nadający.
Czas reakcji 20 (typ) ((G do G)
Rodzaj światła WLED
Ekran dotykowy Bez
Zastosowanie Monitor, gry.
Interfejs sygnału eDP (4 pasy), HBR2 (5.4G/pas)
Napięcie wejściowe 12.0V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
M300DVR02.0 Ekran LCD - Niezwykle ważne informacje:
1Opis produktu i wizerunek:
2. Kluczowe specyfikacje:
M300DVR02.0 Ekran LCD - Uwaga:
1. 100% gwarancja kompatybilności ekranu:
Otrzymasz ekran, który jest w 100% kompatybilny z urządzeniem.
2- Profesjonalna instalacja
M300DVR02.0 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
M300DVR02.0 30,0 cala 2560*1080 TFT LCD Panel Display 0
M300DVR02.0 Ekran LCD - Informacje o wysyłce:
1. Czas realizacji zamówienia i dostawy:
Wysyłamy towar w ciągu 1-3 dni roboczych od otrzymania zamówienia.
Zazwyczaj możesz oczekiwać otrzymania zamówienia w ciągu 27 dni kalendarzowych od daty wysyłki.
2Dokładne informacje o wysyłce:
M300DVR02.0 Panel LCD FAQ:
P: Jak długa jest gwarancja?
O: Oferujemy 90 dni gwarancji.
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbki M300DVR02.0?
O: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
P: Jak dokonać płatności M300DVR02.0?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Czy mogę zapłacić moje zamówienie M300DVR02.0Za pomocą karty kredytowej?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%