| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | L150X2M EC-1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
L150X2M EC-1 15,0 cali wyświetlacz LCD 1024*768 Panel modułu LCD
L150X2M Panel LCD EC-1 Szczegóły produktu:
| Marka | ACER |
| Model P/N | L150X2M EC-1 |
| Rozmiar przekątny | 15.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 308.1 ((W) × 232.1 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 336 ((H) × 249 ((V) × 14 ((D) mm |
| Leczenie | - |
| Światłość | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 3001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | - |
| Czas reakcji | 11/24 (typ) |
| Kąt widzenia | 60/60/40/60 (typ) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Wsparcie koloru | 262K 67%NTSC |
| Źródło światła | CCFL [2 sztuk], W/O Driver |
| Waga | 1.20kg (typowy) |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | TTL (2 ch, 6-bitowy), 80 pinów |
| Zasilanie | 3.3V (typ.) ((VDD) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
L150X2M EC-1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:![]()
L150X2M EC-1 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćL150X2M EC-1przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD L150X2M EC-1 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićAUO L150X2M EC-1?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?L150X2M EC-1?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDL150X2M EC-1Nie mogę pracować?
Odpowiedź: L150X2M EC-1 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje