M270QAN06.3 27.0 cali 3840*2160 TFT LCD Display Module
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: M270QAN06.3
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
M270QAN06.3
Rozmiar przekątny:
27,0"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie:
3840 (RGB) × 2160, UHD 163 PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
596,736 (szer.) × 335,664 (wys.) mm
Tryb wyświetlania:
AHVA, normalnie czarny, przepuszczalny
Głębokość koloru:
1.07B 99%sRGB
Dobry widok na:
Symetria
Zastosowanie:
Monitor stacjonarny
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
M270QAN06.3 Panel LCD Szczegóły produktu:
Marka AUO
Model P/N M270QAN06.3
Rozmiar przekątny 27.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 3840 ((RGB) × 2160, UHD 163PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Światłość 350 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 1000: 1 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10)
Odpowiedź 14 (typ.) ((G do G) ms
Dobry widok na Symetria
Tryb pracy AHVA, zazwyczaj czarny, nadający
Głębokość koloru 1.07B 99%sRGB
Podświetlenie WLED
Masę -
Używane do: Monitor na pulpicie
Prędkość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Rodzaj sygnału eDP (4 pasy), HBR2 (5.4G/pas)
Zasilanie napięciem 10 V (typ.)
Maksymalna ocena Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
M270QAN06.3 Panel LCD Nasze zalety:
Rozległy zapas i odpowiednie zaopatrzenie:
Certyfikowana jakość produktu:
Elastyczne i zróżnicowane opcje transportu:
Poczta Hongkongu i chińska
EMS (usługa poczty ekspresowej)
DHL
FedEx
UPS
TNT
M270QAN06.3 Warunki płatności paneli LCD:
M270QAN06.3 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:M270QAN06.3 27.0 cali 3840*2160 TFT LCD Display Module 0
M270QAN06.3 FAQ panel LCD:
P: Jak długo będę otrzymywał towary?M270QAN06.3?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak długa jest gwarancja?
O: Oferujemy 90 dni gwarancji.
A: Tak, możemy. Proszę poinformować nas przed wysyłką.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%