| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | DV10119752881NB |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
10.1 cala DV10119752881NB 800*1280 Ekran LCD DO PAD Tablet
DV10119752881NB Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | DV10119752881NB |
| Rozmiar przekątny | 10.1" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 1280, WXGA 150PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 135.36 ((W) × 216.576 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Ograniczenie (mm) | 143 × 228,6 × 4,5 (H × V × D) |
| Leczenie | - |
| Światłość | 270 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 800: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Odpowiedź | 11/14 (typ) ((Tr/Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Głębokość koloru | 16.7M 60%NTSC |
| Podświetlenie | 7S4PWLED, 20K godzin, bez kierowcy |
| Masę | TBD |
| Używane do: | Tablety i tablety |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | MIPI (4 pasy danych), konektor40 pinów |
| Zasilanie napięciem | (1.65/3.6)/5.8/-5.8V (typ.) ((VDDIN/AVDD/AVEE) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: -10 ~ 50 °C |
| 10.1 cala DV10119752881NB 800*1280 Ekran LCD DO PAD Tablet | |
DV10119752881NB Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
DV10119752881NB LCD Panel FAQ:
P: Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć ekranu, którego potrzebuję w Twoich listach?
A: Powinniśmy mieć go na magazynie, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Jeśli go nie mamy, możemy zrobić co w naszej mocy, aby go znaleźć.
P: Dlaczego czas dostawy dużych zamówień jest długi?
A: Wszystkie panele LCD są ściśle testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że otrzymasz panel LCD dobrej jakości i dobrze działa!
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD DV10119752881NB, który otrzymałem, nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje