| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | M320DAN02.5 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
M320DAN02.5 NOWA 32,0 cali Panel LCD 2560*1440 Ekran LCD
M320DAN02.5 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M320DAN02.5 |
| Rozmiar przekątny | 32.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 91PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 708.48 ((W) × 398.52 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 721.88 ((W) × 417.93 ((H) × 17.56 ((D) |
| Światłość | 400 (typowe) (cd/m2) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Dobry widok na | Symetria |
| Głębokość koloru | 16.7M 93% DCI-P3 |
| Masę | 30,98/4,18 kg (typ/maks.) |
| Prędkość odświeżania | 165 Hz |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Tryb pracy | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Odpowiedź | 5 (typ.) ((G do G) ms |
| Podświetlenie | 11S4P KSF LED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Używane do: | Monitor, gry. |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | eDP (4 pasy), HBR2 (5.4G/pas), 51 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
M320DAN02.5 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
P: Kiedy będzie mój zamówienie32.0LCD o szerokości 10 cmPanelM320DAN02.5Statek?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy możesz to przetestować?32.0Panel lcd o szerokości 1 cmM320DAN02.5przed wysyłką?
Nie martw się, M320DAN02.5 został przetestowany przed wysyłką.
P: Co się stało?fM320DAN02.5Nie mogę pracować?
Odpowiedź: M320DAN02.5 zostanie przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje