| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | M270HTN02.8 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
M270HTN02.8 NOWY 27.0 cali LCD Display dla monitorów biurowych
M270HTN02.8 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M270HTN02.8 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 597.6 ((W) × 336.15 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 6080,8 × 354,81 × 15,59 (H × V × D) |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 400 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (typ.) ((CR≥10) |
| Odpowiedź | 3.8/1.2 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Dobry widok na | O szóstej |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Głębokość koloru | 16.7M 72%NTSC |
| Podświetlenie | 18S4PWLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 3.32kg (typowy) |
| Używane do: | Monitor, gry. |
| Prędkość odświeżania | 165 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (4 ch, 8-bitowy), 70 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
M270HTN02.8 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
M270HTN02.8 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćM270HTN02.8przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD M270HTN02.8 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićM270HTN02.8?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?M270HTN02.8?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDM270HTN02.8Nie mogę pracować?
Odpowiedź: M270HTN02.8 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje