| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | M270DTN01.00E |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
M270DTN01.00E 27.0 cala Ekran LCD 2K
M270DTN01.00E Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M270DTN01.00E |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 601.6 ((W) × 340,15 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 613.6 ((W) × 356.85 ((H) × 10.9 ((D) mm |
| Jasność | 350 cd/m2 (typ.) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (typ.) ((CR≥10) |
| Najlepszy widok na | - |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 72%NTSC |
| Częstotliwość | 165 Hz |
| Waga | 20,20/2,31 kg (typ/maks.) |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 3.5/1.5 (typ.) ((Tr/Td) |
| Rodzaj światła | 18S4P WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Monitor, gry. |
| Interfejs sygnału | LVDS (8 ch, 8-bitowy), 130 pinów |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
M270DTN01.00E Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
M270DTN01.00E Panel LCD FAQ:
P: Nie znajduję w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co powinienem zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo otrzymam towary z M270DTN01.00E?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatności M270DTN01.00E?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśli M270DTN01.00ENie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: M270DTN01.00E zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje