| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | M238DAN01.1Q0 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
M238DAN01.1Q0 23.8 cala Ekran LCD 2560*1440
M238DAN01.1Q0 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M238DAN01.1Q0 |
| Rozmiar przekątny | 23.8" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 123PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 526.85 ((W) × 296.35 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 534.74 ((H) × 313.26 ((V) × 12.3 ((D) mm |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 14 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Wsparcie koloru | 16.7M 100%sRGB |
| Źródło światła | WLED [20S4P], 30K godzin, kierowca bez kierowcy |
| Waga | 2.20kg (typowy) |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (4 ch, 8-bitowy), 92 szpilki |
| Zasilanie | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
M238DAN01.1Q0 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
M238DAN01.1Q0 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćM238DAN01.1Q0przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD M238DAN01.1Q0 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićHannStar M238DAN01.1Q0?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?M238DAN01.1Q0?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDM238DAN01.1Q0Nie mogę pracować?
Odpowiedź: M238DAN01.1Q0 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panele.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje