| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | KOMÓRKA M270DAN12.2 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
M270DAN12.2 CELL 27.0 cala Ekran LCD 2K
M270DAN12.2 Panel LCD CELL Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M270DAN12.2 KŁOŚĆ |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 608.576 × 349.084 × 1.34 (H×V×D) |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 608.576 × 349.084 × 1.34 (H×V×D) |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 1500: 1 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 14 (typ.) ((G do G) ms |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Grubość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | 40,9% (typ.) (z polaryzatorem) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 100% sRGB |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | 650 g (typowy) |
| Zaprojektowane do: | Monitor/Gaming |
| Prędkość obrazu | 120 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane chipy źródłowe COF 8 |
| Typ interfejsu | LVDS (4 ch, 8-bitowy), 92 szpilki |
| Zasilanie | 10 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
M270DAN12.2 Panel LCD CELL Wysyłka i opakowanie:
![]()
M270DAN12.2 CELL LCD Panel FAQ:
P: Kiedy będzie mój zamówienie27.0LCD o szerokości 10 cmPanelM270DAN12.2 KŁOŚĆStatek?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy możesz to przetestować?27.0Panel lcd o szerokości 1 cmM270DAN12.2 KŁOŚĆprzed wysyłką?
Nie martw się, komórka M270DAN12.2 została przetestowana przed wysyłką.
P: Co się stało?fM270DAN12.2 KŁOŚĆNie mogę pracować?
Odpowiedź: Komórka M270DAN12.2 zostanie przetestowana przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, sprawdź ponownie cały kabel podłączający. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje