| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | BV061X6Q-N10-8Q01 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
6.1 cala 720*1560 BV061X6Q-N10-8Q01 Ekran LCD Do telefonu komórkowego
BV061X6Q-N10-8Q01 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BV061X6Q-N10-8Q01 |
| Rozmiar przekątny | 6.1" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Full Cell) |
| Rozstrzygnięcie | 720 ((RGB) × 1560 282PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 64.8 ((W) × 140.4 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 66.6 ((W) × 145.3 ((H) × 1 ((D) mm |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Głębokość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 71%NTSC |
| Częstotliwość | - |
| Waga | 6.10 g (typ.) |
| Powierzchnia | - |
| Wskaźnik kontrastu | 15001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Czas reakcji | 26 (maks.) ((Tr+Td) |
| Przekaźność | 4.96% (typowe) (z APCF) |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| System sterowania | COGSuggest ILI9881C, HX8394F |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
| 6.1 cala 720*1560 BV061X6Q-N10-8Q01 Ekran LCD Do telefonu komórkowego | |
BV061X6Q-N10-8Q01 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
BV061X6Q-N10-8Q01 Panel LCD FAQ:
P: Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie BV061X6Q-N10-8Q01?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD BV061X6Q-N10-8Q01 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje