| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | BV059Y8M-N00 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
NOWY 5,9 cali 1080*2160 BV059Y8M-N00 Ekran LCD do telefonów komórkowych
BV059Y8M-N00 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BV059Y8M-N00 |
| Rozmiar przekątny | 5.9" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Rozstrzygnięcie | 1080 ((RGB) × 2160 407PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 67.392 ((W) × 134.784 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 69.192 ((W) × 140.484 ((H) × 1 ((D) |
| Światłość | 0 (cd/m2) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Dobry widok na | Symetria |
| Grubość szkła | 00,40+0,40 mm |
| Głębokość koloru | 16.7M 70% NTSC |
| Masę | TBD |
| Prędkość odświeżania | - |
| Leczenie | - |
| Wskaźnik kontrastu | 1500: 1 (typowy) (TM) |
| Tryb pracy | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Odpowiedź | 25 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Przekaźność | 40,8% (typowe) (z APCF) |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Używane do: | Telefon komórkowy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Sugerujemy COGNT35532, OTM1903A, ILI9885, HX8398A, R61322, NT35531 |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C |
| NOWY 5,9 cali 1080*2160 BV059Y8M-N00 Ekran LCD do telefonów komórkowych | |
BV059Y8M-N00 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
BV059Y8M-N00 Panel LCD FAQ:
P: Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć ekranu, którego potrzebuję w Twoich listach?
A: Powinniśmy mieć go na magazynie, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Jeśli go nie mamy, możemy zrobić co w naszej mocy, aby go znaleźć.
P: Dlaczego czas dostawy dużych zamówień jest długi?
A: Wszystkie panele LCD są ściśle testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że otrzymasz panel LCD dobrej jakości i dobrze działa!
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD BV059Y8M-N00 Nie mogę pracować?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje