| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | M215HTN01.3 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
M215HTN01.3 21,5 cala 1920*1080 Ekran LCD Ekran do monitorów biurowych
M215HTN01.3 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M215HTN01.3 |
| Rozmiar przekątny | 21.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 476.64 ((W) × 268.11 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 479.84 ((W) × 271.3 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 495.6 ((W) × 292.2 ((H) × 10.8 ((D) mm |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 200 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 600: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 45/45/20/45 (typ) |
| Odpowiedź | 3.8/1.2 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Dobry widok na | O szóstej |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Głębokość koloru | 16.7M 72%NTSC |
| Podświetlenie | 10S4PWLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 1.75kg (typowy) |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 5.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
M215HTN01.3 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
M215HTN01.3 FAQ panel LCD:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Jesteśmy firmą handlową, jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD, mamy własne magazyn i zapasy. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Czy akceptujesz zamówienie próbkiM215HTN01.3?
A: Tak, witamy!
P: Jak długo obowiązuje gwarancjaM215HTN01.3?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśliM215HTN01.3Nie mogę?
Odpowiedź: Nasz M215HTN01.3 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje