| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | M270DAN01.1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
M270DAN01.1 27.0 cala Ekran LCD 2560*1440 Ekran do monitorów
M270DAN01.1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M270DAN01.1 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 601.6 ((W) × 340,15 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 630 ((W) × 368,2 ((H) × 15,55 ((D) mm |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 350 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Odpowiedź | 12 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Głębokość koloru | 1.07B 100% Adobe RGB |
| Podświetlenie | GB-LED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 3.20kg |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (4 ch, 10-bitowy), 92 szpilki |
| Zasilanie napięciem | 5.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
M270DAN01.1 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
M270DAN01.1 FAQ panel LCD:
P: Czy możesz przetestowaćM270DAN01.1przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD M270DAN01.1 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićM270DAN01.1?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?M270DAN01.1?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDM270DAN01.1Nie mogę pracować?
Odpowiedź: M270DAN01.1 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje