| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | BV052HDE-N40 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
5.2 cali 720*1280 BV052HDE-N40 1000:1 wyświetlacz LCD
BV052HDE-N40 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BV052HDE-N40 |
| Rozmiar przekątny | 5.2" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Rozstrzygnięcie | 720 ((RGB) × 1280, WXGA 282PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 64.8 ((W) × 115.2 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 66.8 ((W) × 121,8 ((H) × 0,4 ((D) mm |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Głębokość szkła | 00,20+0,20 mm |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 70%NTSC |
| Częstotliwość | - |
| Waga | TBD |
| Powierzchnia | Bez polaryzatora |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Czas reakcji | 30 (typ.) ((Tr+Td) |
| Przekaźność | 30,3% (typowe) (z polaryzatorem) |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| System sterowania | COGSuggest OTM1284A, HX8394D, NT35521S, ILI9881, ILI9881C, S6D7AA |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
| 5.2 cali 720*1280 BV052HDE-N40 1000:1 wyświetlacz LCD | |
BV052HDE-N40 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
BV052HDE-N40 Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie BV052HDE-N40?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD BV052HDE-N40, który otrzymałem, nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje