| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | BV050SQE-N40 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
BV050SQE-N40 5,0 cali 540*960 800:1 Monitor LCD
BV050SQE-N40 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BV050SQE-N40 |
| Rozmiar przekątny | 5.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Rozstrzygnięcie | 540 ((RGB) × 960, qHD 221PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 61.965 ((W) × 110.16 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 64.87 ((W) × 117.9 ((H) × 1 ((D) mm |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Głębokość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 71%NTSC |
| Częstotliwość | - |
| Waga | - |
| Powierzchnia | Bez polaryzatora |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Czas reakcji | c |
| Przekaźność | 40,6% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| System sterowania | COGSuggest S6D78A0, NT35516 |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
| BV050SQE-N40 5,0 cali 540*960 800:1 Monitor LCD | |
BV050SQE-N40 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
BV050SQE-N40 Panel LCD FAQ:
P: Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć ekranu, którego potrzebuję w Twoich listach?
A: Powinniśmy mieć go na magazynie, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Jeśli go nie mamy, możemy zrobić co w naszej mocy, aby go znaleźć.
P: Dlaczego czas dostawy dużych zamówień jest długi?
A: Wszystkie panele LCD są ściśle testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że otrzymasz panel LCD dobrej jakości i dobrze działa!
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD BV050SQE-N40, który otrzymałem, nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje