M270DAN08.9 27.0 cala 2560*1440 Panel ekranu LCD
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: M270DAN08.9
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
M270DAN08.9
Rozmiar przekątny:
27,0"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie:
2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
596,736 (szer.) × 335,664 (wys.) mm
Tryb pracy:
AHVA, normalnie czarny, przepuszczalny
Najlepszy widok na:
Symetria
Podświetlenie:
QLED [9S8P], 30 tys. godzin, bez sterownika
Używane do::
Monitor stacjonarny, gry
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
M270DAN08.9 Panel LCD Szczegóły produktu:
Marka AUO
Model P/N M270DAN08.9
Rozmiar przekątny 27.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Oryginalny Dim. 609.1 ((H) × 355 ((V) × 15,89 ((D) mm
Leczenie Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H)
Światłość 400 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 10001 (typowy) (TM)
Wyświetlanie kierunku Symetria
Czas reakcji 5 (typ) ((G do G)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10)
Tryb działania AHVA, zazwyczaj czarny, nadający
Wsparcie koloru 16.7M 94% DCI-P3
Źródło światła QLED [9S8P], 30K godzin, kierowca bez kierowcy
Waga 2.17 kg (typ.)
Zaprojektowane do: Monitor, gry.
Prędkość obrazu 240 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu eDP (8 pasów), HBR2 (5.4G/pas), 70 pinów
Zasilanie 12V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
Ważna uwaga dotycząca ekranu LCD M270DAN08.9:
M270DAN08.9 Panel LCD Wysyłka i pakiet:M270DAN08.9 27.0 cala 2560*1440 Panel ekranu LCD 0
Szczegóły wysyłki do M270DAN08.9 Ekran LCD:
M270DAN08.9 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćM270DAN08.9przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD M270DAN08.9 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićM270DAN08.9?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDM270DAN08.9Nie mogę?
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
Kontakt na ekranie LCD M270DAN08.9:
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%