| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | BV050FWQ-N84 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
NOWY 5,0 cali 480*854 BV050FWQ-N84 1500:1 wyświetlacz TFT LCD
BV050FWQ-N84 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BV050FWQ-N84 |
| Rozmiar przekątny | 5.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Full Cell) |
| Rozstrzygnięcie | 480 ((RGB) × 854, FWVGA 198PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 61.56 ((W) × 109.53 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 64.46 ((W) × 117.4 ((H) × 0.8 ((D) mm |
| Powierzchnia | Bez polaryzatora |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 15001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Tryb wyświetlania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 30 (typ.) ((Tr+Td) |
| Głębokość szkła | 00,40+0,40 mm |
| Przekaźność | 40,6% (typ.) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 67%NTSC |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| System sterowania | COG Suggest OTM8019A, HX8379C, NT35521S, NT35510S, FL10802 |
| Waga paneli | - |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
| NOWY 5,0 cali 480*854 BV050FWQ-N84 1500:1 wyświetlacz TFT LCD | |
BV050FWQ-N84 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
BV050FWQ-N84 Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie BV050FWQ-N84?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD BV050FWQ-N84 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje