| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | BV050FWQ-N13-1Q00 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
5.0 cali 480*854 BV050FWQ-N13-1Q00 Ekran LCD dla BOE
BV050FWQ-N13-1Q00 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BV050FWQ-N13-1Q00 |
| Rozmiar przekątny | 5.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Full Cell) |
| Rozstrzygnięcie | 480 ((RGB) × 854, FWVGA 198PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 61.56 ((W) × 109.53 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 64.46 ((W) × 117.4 ((H) × 1 ((D) |
| Światłość | 0 (cd/m2) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Dobry widok na | Symetria |
| Grubość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Głębokość koloru | 16.7M 67% NTSC |
| Masę | - |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Leczenie | Bez polaryzatora |
| Wskaźnik kontrastu | 1500: 1 (typowy) (TM) |
| Tryb pracy | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Odpowiedź | 30 (typowy) (Tr+Td) ms |
| Przekaźność | 40,5% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Używane do: | Telefon komórkowy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Sugerujemy COGOTM8019A, HX8379C, NT35521S, NT35510S, FL10802 |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C |
| 5.0 cali 480*854 BV050FWQ-N13-1Q00 Ekran LCD dla BOE | |
BV050FWQ-N13-1Q00 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
BV050FWQ-N13-1Q00 Panel LCD FAQ:
P: Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie BV050FWQ-N13-1Q00?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD BV050FWQ-N13-1Q00, który otrzymałem, nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje