| Nazwa marki: | Chimei Innolux |
| Numer modelu: | M215HGJ-L2U |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
M215HGJ-L2U 21,5 cali 1920*1080 72%NTSC Monitor LCD
M215HGJ-L2U Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Chimei Innolux |
| Model P/N | M215HGJ-L2U |
| Rozmiar przekątny | 21.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 476.64 ((W) × 268.11 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 479.84 ((W) × 271.31 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 495.6×292.2×9.4 (H×V×D) |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | O szóstej |
| Czas reakcji | 1.5/3.5 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (typ.) ((CR≥10) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Wsparcie koloru | 16.7M 72% NTSC |
| Źródło światła | 4 struny WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 1.74/1.81kg (typ./maks.) |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), złącze 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
M215HGJ-L2U Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
M215HGJ-L2U Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćM215HGJ-L2Uprzed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD M215HGJ-L2U został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićM215HGJ-L2U?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?M215HGJ-L2U?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDM215HGJ-L2UNie mogę pracować?
Odpowiedź: M215HGJ-L2U został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje