8.0 cali LQ080T5GG01S CCFL LCD Display Screen
Nazwa marki: Sharp
Numer modelu: LQ080T5GG01S
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
LQ080T5GG01S
Rozmiar przekątny:
8,0"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie:
480(RGB)×234 67PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
176,4 (szer.) × 99,22 (wys.) mm
Używane do::
Wyświetlacz samochodowy
Panel dotykowy:
bez
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
LQ080T5GG01S Panel LCD Dane dotyczące produktu:
Marka Ostrze
Model P/N LQ080T5GG01S
Rozmiar przekątny 8.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 480 ((RGB) × 234 67PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 176.4 ((W) ×99.22 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Oryginalny Dim. 193.3(H) × 116.5(V) × 12(D) mm
Leczenie Przeciwświetlenie i odbicie
Światłość 400 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 601 (min.) (TM)
Wyświetlanie kierunku O szóstej
Czas reakcji 30/50 (typ.) ((Tr/Td)
Kąt widzenia 65/65/55/65 (typ) ((CR≥10)
Tryb działania TN, zazwyczaj biały, nadający
Wsparcie koloru W pełnym kolorze
Źródło światła CCFL [1 sztuk], 10K godzin, W/O Driver
Waga 250 ± 20 g
Zaprojektowane do: Wyświetlacz samochodowy
Prędkość obrazu -
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu TFT Specyficzny Analogiczny RGB, 32 pinówFPC
Zasilanie 5.3/13/-9.5/-10.9/-16V (typ.) ((VSH/VGH/VGL/VCC/VSS)
LQ080T5GG01S Ekran LCD Informacje o zamówieniu:
LQ080T5GG01S Panel LCD Wysyłka i pakiet:
8.0 cali LQ080T5GG01S CCFL LCD Display Screen 0
LQ080T5GG01S Ekran LCD Informacje o wysyłce:
LQ080T5GG01S Usługa ekranu LCD:
LQ080T5GG01S Panel LCD FAQ:
P: Jak długo będę otrzymywał towary LQ080T5GG01S?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak zapłacić LQ080T5GG01S?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Czy mogę zapłacić za zamówienie LQ080T5GG01S kartą kredytową?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
P: Jak mogę namierzyć zamówienie LQ080T5GG01S?
Odpowiedź: damy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić zamówienie z strony internetowej.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%