| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | M270DAN09.1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
M270DAN09.1 27.0 cala Ekran LCD 2560*1440
M270DAN09.1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M270DAN09.1 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 608.6 ((W) × 348,6 ((H) × 15 ((D) mm |
| Jasność | 350 cd/m2 (typ.) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Wyświetlanie kolorów | 1.07B 93%DCI-P3 |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga | 20,98±0,15 kg |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Czas reakcji | 14 (typ) ((G do G) |
| Rodzaj światła | 4 struny WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Monitor na pulpicie |
| Interfejs sygnału | eDP (4 pasy), HBR1 (2,7G/pas), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 10.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
M270DAN09.1 Panel LCD Wysyłka i pakiet:![]()
M270DAN09.1 Panel LCD FAQ:
P: Jak zamówić panel LCDM270DAN09.1?
A: Akceptujemy T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
P: Kiedy będzie mój zamówienie27.0ekran lcd o szerokości calaM270DAN09.1?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy możesz to przetestować?27.0Panel lcd o szerokości 1 cmM270DAN09.1przed wysyłką?
Nie martw się, nasz AUO M270DAN09.1 został przetestowany przed wysyłką.
P: Co się stanie, jeśliAUOM270DAN09.1Nie mogę pracować?
Odpowiedź: Nasz AUO LCD M270DAN09.1 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje