7.0 cali LQ070Y3DG1A 800*480 262K moduł ekranu LCD
Nazwa marki: Sharp
Numer modelu: LQ070Y3DG1A
Nazwa modelu:
LQ070Y3DG1A
Rozmiar przekątny:
7,0"
Rozstrzygnięcie:
800 (RGB) × 480, WVGA 133 PPI
Obszar aktywny:
152,4 (szer.) × 91,44 (wys.) mm
Używane do::
Cyfrowa ramka na zdjęcia, przenośny odtwarzacz DVD
Tryb wyświetlania:
TN, zazwyczaj biały, nadający
Opis produktu
LQ070Y3DG1A Panel LCD Dane dotyczące produktu:
Marka Ostrze
Model P/N LQ070Y3DG1A
Rozmiar przekątny 7.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 800 ((RGB) × 480, WVGA 133PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Wielkość zarysu 163.2 ((W) × 104 ((H) mm
Powierzchnia Powierzchnia, w której znajduje się urządzenie
Jasność 300 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu -
Kąt widzenia 65/65/50/60 (typ) ((CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, zazwyczaj biały, nadający
Najlepszy widok na -
Czas reakcji -
Wyświetlanie kolorów 262K
Rodzaj światła 8S3PWLED, 10K godzin
Częstotliwość -
Ekran dotykowy Bez
Waga paneli TBD
Zastosowanie Cyfrowa ramka fotograficzna, przenośny odtwarzacz DVD.
Interfejs sygnału TTL
Napięcie wejściowe 3.3V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: -10 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C
LQ070Y3DG1A Ekran LCD Informacje o zamówieniu:
LQ070Y3DG1A Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
7.0 cali LQ070Y3DG1A 800*480 262K moduł ekranu LCD 0
LQ070Y3DG1A Ekran LCD Informacje o wysyłce:
LQ070Y3DG1A Usługa ekranu LCD:
LQ070Y3DG1A Panel LCD FAQ:
P: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy dostarczycie towary LQ070Y3DG1A?
A: Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy przyjmuje pan zamówienia na próbki LQ070Y3DG1A?
O: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
P: Możesz dać mi zniżkę jeśli potrzebuję dużej ilości LQ070Y3DG1A?
O: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
P: Jak mogę prześledzić mój porządek LQ070Y3DG1A?
Odpowiedź: damy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić zamówienie z strony internetowej.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%