| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | M270DAN06.A |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
M270DAN06.A 27.0 cali Panel wyświetlania LCD 2560*1440 Moduł ekranu LCD
M270DAN06.A Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M270DAN06.A |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 601 ((W) × 339,8 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 620 ((W) × 359,3 ((H) × 14,4 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 400 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 5 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 88/88/85/85 (typ) |
| Tryb działania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Wsparcie koloru | 16.7M 100% Adobe RGB |
| Źródło światła | QLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Waga | 2.57kg (typowy) |
| Zaprojektowane do: | Monitor, gry. |
| Prędkość obrazu | 165 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | eDP (4 pasy), HBR2 (5.4G/pas), 40 pinów |
| Zasilanie | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
M270DAN06.A Panel LCD Wysyłka i pakiet:![]()
M270DAN06.A Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćM270DAN06.Aprzed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD M270DAN06.A został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićM270DAN06.A?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?M270DAN06.A?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDM270DAN06.ANie mogę pracować?
Odpowiedź: M270DAN06.A został przetestowany przed wysyłką.Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie.Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panele.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje