LQ070T3GR01 7.0 cali Panel wyświetlania LCD TFT Moduł LCD
Nazwa marki: Sharp
Numer modelu: LQ070T3GR01
Nazwa modelu:
LQ070T3GR01
Rozmiar przekątny:
7,0"
Rozstrzygnięcie:
480 (RGB) × 234 76 PPI
Obszar aktywny:
154,08 (szer.) × 87,05 (wys.) mm
Używane do::
Cyfrowa ramka na zdjęcia, przenośny odtwarzacz DVD
Ekran dotykowy:
bez
Opis produktu
LQ070T3GR01 Panel LCD Szczegóły produktu:
Marka Ostrze
Model P/N LQ070T3GR01
Rozmiar przekątny 7.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 480 ((RGB) × 234 76PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 154.08 ((W) × 87.05 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Oryginalny Dim. 166 ((H) × 102 ((V) × 8.1 ((D) mm
Leczenie Przeciwświetlenie i odbicie
Światłość 400 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 601 (min.) (TM)
Wyświetlanie kierunku O szóstej
Czas reakcji 30/50 (typ.) ((Tr/Td)
Kąt widzenia 65/65/40/65 (typ) ((CR≥5)
Tryb działania TN, zazwyczaj biały, nadający
Wsparcie koloru W pełnym kolorze
Źródło światła CCFL [1 sztuk], 10K godzin, W/O Driver
Waga 205 g (maks.)
Zaprojektowane do: Cyfrowa ramka fotograficzna, przenośny odtwarzacz DVD.
Prędkość obrazu 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu TFT Specyficzny Analogiczny RGB, 32 pinówFPC
Zasilanie 5/13/-10/-12/-17V (VSH/VGH/VGL/VCC/VSS)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -25 ~ 70 °C
LQ070T3GR01 Informacje dotyczące zamówienia przed zamówieniem:
LQ070T3GR01 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
LQ070T3GR01 7.0 cali Panel wyświetlania LCD TFT Moduł LCD 0
LQ070T3GR01 Ekran LCD Informacje o wysyłce:
LQ070T3GR01 Usługa ekranu LCD:
LQ070T3GR01 Panel LCD FAQ:
P: Co oznacza "Możemy wysłać 100% zgodny numer części do ekranu"?
P: Jak długa jest gwarancja na LQ070T3GR01?
O: Gwarancja na NOWY produkt wynosi 90 dni.
P: Jak zamówić panel LCD LQ070T3GR01 ?
P: Jak to zrobić Jeśli nie mogę znaleźć ekranu, którego potrzebuję w waszych listach?
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%