| Nazwa marki: | Sharp |
| Numer modelu: | LQ070T3AG02A |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
7.0 cali 480*234 LQ070T3AG02A Płytka ekranu TFT LCD
LQ070T3AG02A Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Ostrze |
| Model P/N | LQ070T3AG02A |
| Rozmiar przekątny | 7.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 480 ((RGB) × 234 75PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 155.52 ((W) × 87.75 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kąt widzenia | - |
| Odpowiedź | - |
| Dobry widok na | - |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Głębokość koloru | W pełnym kolorze |
| Podświetlenie | |
| Masę | - |
| Używane do: | Cyfrowa ramka zdjęciowa, przenośny odtwarzacz DVD, telefon wideo, gry. |
| 7.0 cali 480*234 LQ070T3AG02A Płytka ekranu TFT LCD | |
LQ070T3AG02A Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
LQ070T3AG02A Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie LQ070T3AG02A?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD LQ070T3AG02A, który otrzymałem, nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje