| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LB084S02-TD02 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LB084S02-TD02 oryginał w magazynie 8,4 cala LCD ekran
LB084S02-TD02 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LB084S02-TD02 |
| Rozmiar przekątny | 8.4" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 600, SVGA 119PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 170.4 ((W) × 127.8 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 174.7 ((W) × 135.15 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 189.75 ((W) × 149.4 ((H) × 6.6 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare |
| Światłość | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 5001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | O szóstej |
| Czas reakcji | 10/15 (Typowy) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (typ) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Wsparcie koloru | 262K 60%NTSC |
| Źródło światła | WLED [3S9P], W/O Kierowca |
| Waga | 300/310 g (typ/maks.) |
| Zaprojektowane do: | Cyfrowa ramka fotograficzna |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | RGB równoległy (1 ch, 6-bitowy), 60 pinówFPC |
| Zasilanie | 3.3/8.0/15.5/-4.5V (typ.) ((VCC/VDD/VGH/VGL) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -10 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 70 °C |
| LB084S02-TD02 oryginał w magazynie 8,4 cala LCD ekran | |
LB084S02-TD02 Panel LCD Wysyłka i pakiet:![]()
LB084S02-TD02 Panel LCD FAQ:
P: Kiedy będzie mój zamówienie8.4LCD o szerokości 10 cmPanelLB084S02-TD02Statek?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy możesz to przetestować?8.4Panel lcd o szerokości 1 cmLB084S02-TD02przed wysyłką?
Nie martw się, LB084S02-TD02 został przetestowany przed wysyłką.
P: Co się stało?fLB084S02-TD02Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LB084S02-TD02 zostanie przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje