LQ070A3AG01 7,0 cala 320*234 ekran LCD CCFL LCD Display
Nazwa marki: Sharp
Numer modelu: LQ070A3AG01
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
LQ070A3AG01
Rozmiar przekątny:
7,0"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie:
320 ((RGB) × 234 56PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
144 (szer.) × 105,3 (wys.) mm
Używane do::
Przenośny odtwarzacz dvd
Ekran dotykowy:
bez
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
LQ070A3AG01 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
Marka Ostrze
Model P/N LQ070A3AG01
Rozmiar przekątny 7.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 320 ((RGB) × 234 56PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 144 ((W) × 105,3 ((H) mm
Otwarcie bezelu 149.0(W) × 110.3 ((H) mm
Wielkość zarysu 165.5 ((W) × 126.6 ((H) × 20.5 ((D) mm
Leczenie -
Światłość 350 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 60: 1 (min.) (TM)
Kąt widzenia 65/65/40/65 (typ) ((CR≥5)
Odpowiedź 10/25 (typ.) ((Tr/Td) ms
Dobry widok na O szóstej
Tryb pracy TN, zazwyczaj biały, nadający
Głębokość koloru W pełnym kolorze
Podświetlenie 1 sztuk CCFL, z inwerterem
Masę 425 g (maks.)
Używane do: Przenośny odtwarzacz DVD
Prędkość odświeżania -
Ekran dotykowy Bez
Rodzaj sygnału Analogiczny RGB + Video złożone (NTSC/PAL), 24 szpilki
Zasilanie napięciem 12.0V (typ.)
Maksymalna ocena Temperatura przechowywania: -25 ~ 70 °C Temperatura pracy: 0 ~ 65 °C
LQ070A3AG01 Informacje o zamówieniu przed zamówieniem:
LQ070A3AG01 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
LQ070A3AG01 7,0 cala 320*234 ekran LCD CCFL LCD Display 0
LQ070A3AG01 Informacje o wysyłce ekranu LCD:
LQ070A3AG01 Usługa ekranu LCD:
LQ070A3AG01 Panel LCD FAQ:
P: Czy akceptujesz zamówienie na próbki?
A: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane.
P: Co oznacza "Możemy wysłać 100% kompatybilny numer części dla ekranu"?
P: Jak długo będę otrzymywał towar z lcd LQ070A3AG01?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie LQ070A3AG01?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%