| Nazwa marki: | Sharp |
| Numer modelu: | LQ058T5DRQ1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LQ058T5DRQ1 5,8-calowy ekran LCD 640*350 TFT
LQ058T5DRQ1 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Ostrze |
| Model P/N | LQ058T5DRQ1 |
| Rozmiar przekątny | 5.8" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 640 ((RGB) × 350 126PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 128.6 ((W) ×70.35 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 147 ((H) × 89 ((V) × 12,5 ((D) mm |
| Leczenie | Przeciwświetlenie i odbicie |
| Światłość | 360 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1001 (min.) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Dwanaście |
| Czas reakcji | 30/50 (typ.) ((Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/65/40 (typ) ((CR≥5) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Wsparcie koloru | 262K |
| Źródło światła | CCFL [1 sztuk], 10K godzin, W/O Driver |
| Waga | 185 g (maks.) |
| Zaprojektowane do: | Wyświetlacz samochodowy |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | RGB równoległy (1 ch, 6-bitowy), 32 szpilki |
| Zasilanie | 3.3V (typ.) ((VCC) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 95 °C; Poziom drgań: 2,9 G (28,4 m/s2) |
| LQ058T5DRQ1 5,8-calowy ekran LCD 640*350 TFT | |
LQ058T5DRQ1 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
LQ058T5DRQ1 Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy mój zamówienie LQ058T5DRQ1 zostanie wysłane?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD LQ058T5DRQ1 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje