| Nazwa marki: | Sharp |
| Numer modelu: | LQ058T5DR01 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Oryginalny LQ058T5DR01 5,8 cala 32 szpilki ekran LCD
LQ058T5DR01 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Ostrze |
| Model P/N | LQ058T5DR01 |
| Rozmiar przekątny | 5.8" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 640 ((RGB) × 350 126PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 128.6 ((W) ×70.35 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Ograniczenie (mm) | 147 × 89 × 12,6 (H × V × D) |
| Leczenie | Przeciwświetlenie i odbicie |
| Światłość | 360 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 100: 1 (min.) (TM) |
| Kąt widzenia | 65/65/65/40 (typ) ((CR≥5) |
| Odpowiedź | 30/50 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Dobry widok na | Dwanaście |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Głębokość koloru | 262K |
| Podświetlenie | 1 PCCCFL, 10K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 175 ± 10 g |
| Używane do: | Wyświetlacz samochodowy |
| Prędkość odświeżania | - |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | RGB równoległy (1 ch, 6-bitowy), Connector32 pins |
| Zasilanie napięciem | 3.3V (typ.) ((VCC) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -40 ~ 95 °C Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C; Poziom drgań: 2,9 G (28,4 m/s2) |
| Oryginalny LQ058T5DR01 5,8 cala 32 szpilki ekran LCD | |
LQ058T5DR01 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
LQ058T5DR01 Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy zostanie wysłany mój zamówienie LQ058T5DR01?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD LQ058T5DR01 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje