| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | HR215WU3-120 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
21.5 cali HR215WU3-120 TFT LCD Screen FOR Desktop Monitor
HR215WU3-120 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | HR215WU3-120 |
| Rozmiar przekątny | 21.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 476.64 ((W) × 268.11 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 487.2 ((W) × 281 ((H) × 1,32 ((D) mm |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 14 (typ) ((G do G) |
| Głębokość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | 40,2% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 100%sRGB |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| System sterowania | COF Wbudowane 6 źródeł + 3 chipy bramkowe |
| Waga paneli | 400 g (typ.) |
| Zastosowanie | Monitor na pulpicie |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
HR215WU3-120 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
HR215WU3-120 Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Jesteśmy firmą handlową, jesteśmy profesjonalistami w zakresie panelów LCD
Q: Jak to zrobićczerwonyr LCDWyświetlaczLCD HR215WU3-120?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Czy możesz przetestowaćHR215WU3-120przed wysłaniem?
Oczywiście, nasz panel LCD HR215WU3-120 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDHR215WU3-120Nie mogę?
Odpowiedź: wyświetlacz LCD HR215WU3-120 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje