| Nazwa marki: | HannStar |
| Numer modelu: | HSD080PXN1-A00-0220 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
8.0 cali oryginalny HSD080PXN1-A00-0220 60Hz moduł LCD
HSD080PXN1-A00-0220 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | HannStar |
| Model P/N | HSD080PXN1-A00-0220 |
| Rozmiar przekątny | 8.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, COG |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 768, XGA 160PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 162.048 ((W) × 121.536 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 170.5 ((H) × 130.2 ((V) × 1.23 ((D) mm |
| Leczenie | Twarda powłoka |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 5001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | 4O pół szóstej. |
| Czas reakcji | 16 (typ.) ((Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 75/75/70/60 (typ) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Gęstość płyty | 00,40+0,40 mm |
| Przekaźność | 4.48% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 45% NTSC |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Cyfrowa ramka fotograficzna |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COG sugeruje HX8282-A + HX8695-B02 |
| Zasilanie | 3.3/22.0/-7.0/8.9V (typ.) ((VDD/VGH/VGL/AVDD) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C |
HSD080PXN1-A00-0220 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
HSD080PXN1-A00-0220 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćHSD080PXN1-A00-0220przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD HSD080PXN1-A00-0220 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićHSD080PXN1-A00-0220?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?HSD080PXN1-A00-0220?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDHSD080PXN1-A00-0220Nie mogę pracować?
Odpowiedź: HSD080PXN1-A00-0220 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje