| Nazwa marki: | HannStar |
| Numer modelu: | HSD090IDW1-A01-0299 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Oryginalny HSD090IDW1-A01-0299 9,0 cali ekran LCD z panelu TFT
HSD090IDW1-A01-0299 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | HannStar |
| Model P/N | HSD090IDW1-A01-0299 |
| Rozmiar przekątny | 9.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOG |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 104PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 198 ((W) × 112.08 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 206.9 ((H) × 123.33 ((V) × 1.43 ((D) mm |
| Leczenie | - |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 5001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | O szóstej |
| Czas reakcji | 5.5/10.5 (typ.) ((Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/60 (typ) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Gęstość płyty | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | 70,4% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wsparcie koloru | 262K/16.2M 49%NTSC |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | TBD |
| Zaprojektowane do: | Cyfrowa ramka fotograficzna, przenośny odtwarzacz DVD |
| Prędkość obrazu | - |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COG Wbudowane 2 źródła + 1 chip bramy |
| Typ interfejsu | TTL (1 ch, 6/8-bit), 60 pinówFPC |
| Zasilanie | 3.3/10/15/-7V (typ.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
HSD090IDW1-A01-0299 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
HSD090IDW1-A01-0299 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćHSD090IDW1-A01-0299przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD HSD090IDW1-A01-0299 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićHannStar HSD090IDW1-A01-0299?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?HSD090IDW1-A01-0299?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDHSD090IDW1-A01-0299Nie mogę pracować?
Odpowiedź: HSD090IDW1-A01-0299 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje