| Nazwa marki: | TIANMA |
| Numer modelu: | TM055JYHP03 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
5.5 cali TM055JYHP03 720*1280 TFT LCD Display Panel
TM055JYHP03 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | TYANMA |
| Model P/N | TM055JYHP03 |
| Rozmiar przekątny | 5.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Rozstrzygnięcie | 720 ((RGB) × 1280, WXGA 268PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 70.44 ((W) × 127.81 ((H) × 0.3 ((D) mm |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 9001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Tryb wyświetlania | SFT, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 25 (typ.) ((Tr+Td) |
| Głębokość szkła | 00,15+0,15 mm |
| Przekaźność | 50,6% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 70%NTSC |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Częstotliwość | - |
| Ekran dotykowy | Bez |
| System sterowania | COGSuggest HX8394A, HX8394D, NT35521, NT35521S, OTM1283A, OTM1284A, ILI9881, R61318 |
| Waga paneli | - |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
TM055JYHP03 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
TM055JYHP03 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćTM055JYHP03przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD TM055JYHP03 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićTM055JYHP03?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?TM055JYHP03?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDTM055JYHP03Nie mogę pracować?
Odpowiedź: TM055JYHP03 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje