| Nazwa marki: | Sharp |
| Numer modelu: | LS055D1SX04 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LS055D1SX04 5,5 cala ekran 4K LCD oryginalny panel LCD
LS055D1SX04 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Ostrze |
| Model P/N | LS055D1SX04 |
| Rozmiar przekątny | 5.5" |
| Rodzaj paneli | CG-Silicon, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2160 ((RG/BR/GB) × 3840, UHD 658PPI |
| Format pikseli | Różnorodny kolor tęczy |
| Obszar aktywny | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 700,54 × 128,56 × 1,6 (H × V × D) |
| Leczenie | - |
| Światłość | 450 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1200: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | - |
| Odpowiedź | 40 (maks.) ((Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | Nowy tryb 2, zwykle czarny, nadający. |
| Głębokość koloru | 16.7M 95% NTSC |
| Podświetlenie | 6S3PWLED, bez kierowcy |
| Masę | 25.0g (typ.) |
| Używane do: | Telefon komórkowy, HMD VR AR |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | MIPI (2 ch, 4 pasy danych), 50 pinów |
| Zasilanie napięciem | 1.88/5.8/-5.6V (typ.) ((VDDI/AVDD/AVEE) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C |
| Oryginalny 5,5 cala LCD Panel LS055D1SX04 Dostawcy ekran LCD | |
LS055D1SX04 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LS055D1SX04 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćLS055D1SX04przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD LS055D1SX04 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićLS055D1SX04?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?LS055D1SX04?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDLS055D1SX04Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LS055D1SX04 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy panel wymiany lub zwrotu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje