Nowy LM240WU8-SLE3 24,0 cala Panel przemysłowy LCD LCD ekran
Nazwa marki: LG Display
Numer modelu: LM240WU8-SLE3
MOQ: 1 sztuk
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
LM240WU8-SLE3
Rozmiar przekątny:
24,0"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie:
1920 (RGB) × 1200, WUXGA 94 PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
518,4 (szer.) × 324 (wys.) mm
Zastosowanie:
Monitor biurowy, przemysłowy
Prędkość odświeżania:
60 Hz
Typ sygnału:
LVDS (2 kanały, 8 bitów), 30-pinowe złącze
Napięcie zasilające:
10,0 V (typowe)
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
LM240WU8-SLE3 Panel LCD Szczegóły produktu:
Marka Wyświetlacz LG
Model P/N LM240WU8-SLE3
Rozmiar przekątny 24.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1920 ((RGB) × 1200, WUXGA 94PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 518.4 ((W) ×324 ((H) mm
Otwarcie bezelu 522.4 ((W) ×328.0 ((H) mm
Kontur (mm) 5460,4 × 352 × 12,2 (H × V × D)
Leczenie Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H)
Światłość 300 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 1000: 1 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10)
Odpowiedź 14 (typ.) ((G do G) ms
Dobry widok na Symetria
Tryb pracy IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik
Głębokość koloru 16.7M 100%sRGB
Podświetlenie 17S2PWLED, bez kierowcy
Masę 2.65/2.78kg (typ/maks.)
Używane do: Monitor na biurku, przemysłowy
Prędkość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Rodzaj sygnału LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów
Zasilanie napięciem 10.0V (typ.)
Maksymalna ocena Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
LM240WU8-SLE3 Panel LCD Uwaga:
Przed złożeniem zamówienia na zakup kupujący musi potwierdzić potrzeby modelu ekranu.
Jeśli nie masz pewności co do modelu ekranu, skontaktuj się z nami w pierwszej kolejności.
Rozróżnimy i zapobiegniemy zakupom niewłaściwego ekranu.
Jeżeli przez błąd nabywcy ekran nie może być użytkowany, cały koszt przewozu ponosi nabywca.
LM240WU8-SLE3 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
Nowy LM240WU8-SLE3 24,0 cala Panel przemysłowy LCD LCD ekran 0
LM240WU8-SLE3 Panel LCD Informacje o wysyłce:
LM240WU8-SLE3 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćLM240WU8-SLE3przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD LM240WU8-SLE3 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićLM240WU8-SLE3?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDLM240WU8-SLE3Nie mogę?
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%