| Nazwa marki: | Innolux |
| Numer modelu: | M270KCJ-P02 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
M270KCJ-P02 2560*1440 Ekran LCD do monitora biurowego
M270KCJ-P02 Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | Innolux |
| Model P/N | M270KCJ-P02 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 607.736(W) × 348.664(H) × 1.34(D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Odpowiedź | 8/7 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | AAS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Grubość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | 30,9% (typ.) (z polaryzatorem) |
| Głębokość koloru | 16.7M 95% DCI-P3 |
| Podświetlenie | Żadnego B/L, żadnego kierowcy. |
| Masę | 585/650/683 g (min./typ./maks.) |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane chipy źródłowe COF 8 |
| Rodzaj sygnału | LVDS (4 ch, 8-bitowy), 92 szpilki |
| Zasilanie napięciem | 10.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
M270KCJ-P02 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
P: Czy możesz przetestowaćM270KCJ-P02przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD M270KCJ-P02 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićM270KCJ-P02?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?M270KCJ-P02?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDM270KCJ-P02Nie mogę pracować?
Odpowiedź: M270KCJ-P02 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje