| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | MV238FHB-N31 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
MV238FHB-N31 23,8 cala ekran TFT-LCD
MV238FHB-N31 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | MV238FHB-N31 |
| Rozmiar przekątny | 23.8" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | - |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 14 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Głębokość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | - |
| Wsparcie koloru | 16.7M 72% NTSC |
| Źródło światła | Bez B / L, bez kierowcy |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
MV238FHB-N31 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Jesteśmy firmą handlową, jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD, mamy własne magazyn i zapasy. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Czy akceptujesz zamówienie próbkiMV238FHB-N31?
A: Tak, witamy!
P: Jak długo obowiązuje gwarancjaV315H3-L02?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśliV315H3-L02Nie mogę?
Odpowiedź: Nasz MV238FHB-N31 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje