| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | ME270QHB-N20 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Nowy ME270QHB-N20 LCD Screen 27.0 cali wyświetlacz lcd dla monitorów biurowych
ME270QHB-N20 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | ME270QHB-N20 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | Oksyd TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 5 (typ.) ((G do G) ms |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Wsparcie koloru | 16.7M 100% sRGB |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane chipy źródłowe COF 8 |
| Typ interfejsu | LVDS (4 ch, 8-bitowe) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
ME270QHB-N20 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
P: Nie znajduję w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co powinienem zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo otrzymam towary z ME270QHB-N20 ?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatności ME270QHB-N20 ?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśli ME270QHB-N20Nie mogę dostać pracy?
A: ME270QHB-N20 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy panel wymiany lub zwrotu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje