| Nazwa marki: | Sharp |
| Numer modelu: | LQ6BW50M |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LQ6BW50M 400*234 5,8 cala 320 cd/m2 Ekran LCD
LQ6BW50M Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Ostrze |
| Model P/N | LQ6BW50M |
| Rozmiar przekątny | 5.8" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 400 ((RGB) × 234 80PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 127.2 ((W) × 71.8 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Światłość | 320 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 601 (min.) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | - |
| Czas reakcji | 60 (maksymalnie) |
| Kąt widzenia | 60/60/60/35 (min.) ((CR≥10) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Wsparcie koloru | |
| Źródło światła | CCFL |
| Waga | 325 g (typ.) |
| Zaprojektowane do: | |
| Prędkość obrazu | - |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | Analogiczny |
| Środowisko | Temperatura pracy: -10 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 85 °C |
| LQ6BW50M 400*234 5,8 cala 320 cd/m2 Ekran LCD | |
LQ6BW50M Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LQ6BW50M Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy mój zamówienie LQ6BW50M zostanie wysłane?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD LQ6BW50M, który otrzymałem, nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje