5.0 cali 720*1280 DPS050A186A Ekran TFT-LCD Monitor LCD
Nazwa marki: JDI
Numer modelu: DPS050A186A
MOQ: 1 sztuk
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
DPS050A186A
Rozmiar przekątny:
5,0"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (pełne ogniwo)
Rozstrzygnięcie:
720 ((RGB) × 1280, WXGA 294PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
62,1 (szer.) × 110,4 (wys.) mm
Czas odpowiedzi:
25 (Typ.) (Tr+Td)
Tryb działania:
IPS, zwykle czarny, przepuszczalny
Panel dotykowy:
Dotyk w komórce
Zaprojektowane do::
Telefon komórkowy
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
DPS050A186A Panel LCD Szczegóły produktu:
Marka JDI
Model P/N DPS050A186A
Rozmiar przekątny 5.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Full Cell)
Rozstrzygnięcie 720 ((RGB) × 1280, WXGA 294PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 62.1 ((W) × 110.4 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Światłość 0 cd/m2
Wskaźnik kontrastu 10001 (typowy) (TM)
Wyświetlanie kierunku Symetria
Czas reakcji 25 (typ.) ((Tr+Td)
Kąt widzenia 80/80/80/80 (typ)
Tryb działania IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik
Gęstość płyty 00,20+0,20 mm
Przekaźność 3.48% (typowy) (z polaryzatorem)
Wsparcie koloru 16.7M 70%NTSC
Źródło światła Brak B/L
Waga 80,60 g (typ.)
Zaprojektowane do: Telefon komórkowy
Prędkość obrazu -
Panel dotykowy Dotyk wewnątrz komórki
Szczegóły D-IC COG Suger TD4291
Środowisko Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C
DPS050A186A Panel LCD:
Przed złożeniem zamówienia na zakup kupujący musi potwierdzić potrzeby modelu ekranu.
Jeśli nie masz pewności co do modelu ekranu, skontaktuj się z nami w pierwszej kolejności.
Rozróżnimy i zapobiegniemy zakupom niewłaściwego ekranu.
Jeżeli przez błąd nabywcy ekran nie może być użytkowany, cały koszt przewozu ponosi nabywca.
DPS050A186A Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
5.0 cali 720*1280 DPS050A186A Ekran TFT-LCD Monitor LCD 0
DPS050A186A Informacje dotyczące wysyłki paneli LCD:
DPS050A186A Panel LCD Uwaga powrotna:
DPS050A186A Panel LCD FAQ:
A: Tak, możemy. Proszę poinformować nas przed wysyłką.
P: Jak mogę prześledzić mój porządekDPS050A186A?
Odpowiedź: damy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić zamówienie z strony internetowej.
P: Jak długo będę otrzymywał towary?DPS050A186A?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatnościDPS050A186A?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%