Numer modelu: TA055JVHM02
MOQ: 1 sztuk
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Model Name:
TA055JVHM02
Diagonal Size:
5.5"
Panel Type:
AM-OLED, Assembly
Resolution:
720(RGB)×1280, WXGA 268PPI
Pixel Format:
RGB Vertical Stripe
Active Area:
68.04(W)×120.96(H) mm
Frame Rate:
60Hz
Lamp Type:
self
Używane do::
Telefon komórkowy
Touchscreen:
On-Cell Touch, I²C
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
3.8 cala LM038QC1T10 320*240 75Hz moduł ekranu LCD
LM038QC1T10 Panel LCD Szczegóły produktu
Marka Ostrze
Model P/N LM038QC1T10
Rozmiar przekątny 3.8"
Rodzaj paneli CSTN-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 320 ((RGB) × 240, QVGA 105PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 76.8 ((W) × 57.6 ((H) mm
Otwarcie bezelu 80.8 ((W) × 61.6 ((H) mm
Oryginalny Dim. 96.6 ((H) × 72.4 ((V) × 6.5 ((D) mm
Leczenie -
Światłość 90 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 301 (typowy) (TM)
Wyświetlanie kierunku -
Czas reakcji 105/95 (typ)
Kąt widzenia 30/30/15/25 (typ) ((CR>5)
Tryb działania STN, zazwyczaj czarny, przenośny
Wsparcie koloru Kolor
Źródło światła CCFL [1 sztukę], 25K godzin, W/O Driver
Waga 55.0g (typ.)
Zaprojektowane do:
Prędkość obrazu 75 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu Dane równoległe (1ch, 8-bitowe), 24 szpilki
Zasilanie 3.3V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 40 °C; Temperatura przechowywania: -25 ~ 60 °C
LM038QC1T10 Gwarancja paneli LCD:
LM038QC1T10 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
3.8 cala LM038QC1T10 320*240 75Hz moduł ekranu LCD 0
LM038QC1T10 Panel LCD Płatność i wysyłka:
LM038QC1T10 Tarify i opłaty za panel LCD:
Godziny pracy: Pracujemy od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem święt.
LM038QC1T10 Panel LCD FAQ:
P: Jak zapłacić LM038QC1T10?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy dostarczycie towary LM038QC1T10?
A: Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Możesz dać mi zniżkę jeśli potrzebuję dużej ilości LM038QC1T10?
O: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
P: Jak długo będę otrzymywał towary LM038QC1T10?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%