| Nazwa marki: | Sharp |
| Numer modelu: | LM014LC1S02 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Nowy ekran LCD LM014LC1S02 96*108 1,4 cala
LM014LC1S02 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Ostrze |
| Model P/N | LM014LC1S02 |
| Rozmiar przekątny | 1.4" |
| Rodzaj paneli | CSTN-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 96 ((RGB) × 108 102PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 23.892 ((W) × 26.867 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 28.0(W) ×29.3 ((H) mm |
| Ograniczenie (mm) | 34 × 40 × 6,45 (H × V × D) |
| Leczenie | - |
| Kąt widzenia | - |
| Odpowiedź | - |
| Dobry widok na | - |
| Tryb pracy | STN, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Głębokość koloru | Kolor |
| Podświetlenie | WLED |
| Masę | 9.50g |
| Używane do: | Telefon komórkowy |
| Prędkość odświeżania | 70 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | Procesor |
| Zasilanie napięciem | 2.85V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C |
| Nowy ekran LCD LM014LC1S02 96*108 1,4 cala | |
LM014LC1S02 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie LM014LC1S02?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD LM014LC1S02 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje