| Nazwa marki: | LG Display |
| Numer modelu: | LM270WF2-TLA5 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM270WF2-TLA5 27,0-calowy ekran LCD 1920*1080 do monitora stacjonarnego
LM270WF2-TLA5 Szczegóły produktu panelu LCD:
| Marka | LG Display |
| Model P/N | LM270WF2-TLA5 |
| Przekątna | 27,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 81PPI |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar aktywny | 597.888(W)×336.312(H) mm |
| Otwór na ramkę | 602.0(W)×340.4(H) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 630(H)×368.2(V)×15(D) mm |
| Obróbka | Antyrefleksyjna, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Kierunek widzenia | - |
| Czas reakcji | 1/4 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, Normalnie Biały, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 16.7M 99%sRGB |
| Źródło światła | WLED [4 ciągi], 30K godzin, bez sterownika |
| Waga | 2.93/3.07Kgs (Typ./Maks.) |
| Przeznaczenie | Monitor stacjonarny |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | Brak |
| Typ interfejsu | LVDS (2 kanały, 8-bit), 30 pinów Złącze |
| Zasilanie | 5.0V (Typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
LM270WF2-TLA5 Wysyłka i pakowanie panelu LCD:
![]()
P: Czy można przetestować LM270WF2-TLA5 przed wysyłką ?
O: Oczywiście, nasz panel LCD LM270WF2-TLA5 został rygorystycznie przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówić LM270WF2-TLA5 ?
O: Akceptujemy T/T, Paypal, Western Union.
P: Jak długo trwa gwarancja na LCD LM270WF2-TLA5 ?
O: 90 dni.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD LM270WF2-TLA5 który otrzymałem, nie działa?
O: LM270WF2-TLA5 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę ponownie sprawdzić wszystkie kable połączeniowe. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje