| Nazwa marki: | Sharp |
| Numer modelu: | JE415D3HA4L |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
JE415D3HA4L ekran lcd 42 cali wyświetlacz lcd 1920*1080 dla Digital Signage
JE415D3HA4L Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Ostrze |
| Model P/N | JE415D3HA4L |
| Rozmiar przekątny | 42" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1920×1080 ((RGB), FHD 53PPI |
| Format pikseli | Pasy poziome RGB |
| Obszar aktywny | 926.208 ((W) × 503.496 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 9400,208 × 516,82 × 1,38 (H × V × D) |
| Leczenie | Antiglare |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 3000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (typ) ((CR≥10) |
| Odpowiedź | 8 (typ.) ((G do G) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | UV2A, zazwyczaj czarny, nadający |
| Grubość szkła | 00,50+0,55 mm |
| Przekaźność | 60,0% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Głębokość koloru | 16.7M 98%sRGB |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Masę | 10,50 ± 0,30 kg |
| Używane do: | Digital Signage |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane układy źródłowe COF2 |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 51 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -25 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
| JE415D3HA4L ekran lcd 42 cali wyświetlacz lcd 1920*1080 dla Digital Signage | |
JE415D3HA4L Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
P: Jak długa jest gwarancja na JE415D3HA4L?
A: 90 dni.
P: Jak długo będę otrzymywał towary z lcd JE415D3HA4L?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Jesteśmy firmą handlową, jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD, mamy własne magazyn i zapasy. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Czy przyjmujecie zamówienie na próbkę JE415D3HA4L?
A: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane.
Czy możecie przetestować panel LCD JE415D3HA4L przed wysłaniem?
Możesz mieć pewność, że nasz panel LCD zostanie przetestowany przed wysyłką.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje