| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LP101WS1-TLA2 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LP101WS1-TLA2 10,1 cala 1024*576 LCD Display Do komputerów sieciowych
LP101WS1-TLA2 Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LP101WS1-TLA2 |
| Rozmiar przekątny | 10.1" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 576, WSVGA 116PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 226.0(W) ×128.7 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) mm |
| Leczenie | Odblask (mroczność 0%) |
| Światłość | 200 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 300: 1 (min.) (TM) |
| Kąt widzenia | 30/30/10/20 (min.) ((CR≥10) |
| Odpowiedź | 16 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | O szóstej |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Głębokość koloru | 262K 45%NTSC |
| Podświetlenie | WLED, 10K godzin, z sterownikiem LED |
| Kształt zarysu | Wyróżnienie: Wyróżnienie: |
| Używane do: | Komputery sieciowe |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (1 ch, 6-bitowy), 40 pinów |
| Zasilanie napięciem | 3.3V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
| LP101WS1-TLA2 10,1 cala 1024*576 LCD Display Do komputerów sieciowych | |
LP101WS1-TLA2 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Jesteśmy firmą handlową, jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD, mamy własne magazyn i zapasy. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Czy akceptujesz zamówienie próbkiLP101WS1-TLA2?
A: Tak, witamy!
P: Jak długo obowiązuje gwarancjaLP101WS1-TLA2?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśliLP101WS1-TLA2Nie mogę?
Odpowiedź: Nasz LP101WS1-TLA2 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje