| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LP101WH4-SLP1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Moduł ekranu LCD LP101WH4-SLP1 10,1 cala 1366*768
LP101WH4-SLP1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LP101WH4-SLP1 |
| Rozmiar przekątny | 10.1" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 155PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 222.52 ((W) × 125.11 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 2320,8 × 138,15 × 4,35 (H × V × D) |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 400 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 800: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Odpowiedź | 25 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Głębokość koloru | 262K 50%NTSC |
| Podświetlenie | WLED, 12K godzin, z LED Driver |
| Masę | 125 g (maks.) |
| Używane do: | Tablety i tablety |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (1 ch, 6-bitowy), 40 pinów |
| Zasilanie napięciem | 3.3V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
| Moduł ekranu LCD LP101WH4-SLP1 10,1 cala 1366*768 | |
LP101WH4-SLP1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
P: Czy możesz przetestowaćLP101WH4-SLP1 przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD LP101WH4-SLP1 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićLG LP101WH4-SLP1?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?LP101WH4-SLP1?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDLP101WH4-SLP1Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LP101WH4-SLP1 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje