| Nazwa marki: | LG Display |
| Numer modelu: | LM340WW1-SSD1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM340WW1-SSD1 34,0 cali Panel LCD 2560*1080 Ekran LCD
LM340WW1-SSD1 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM340WW1-SSD1 |
| Rozmiar przekątny | 34" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1080, CSHD 81PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 799.8 ((W) × 334.8 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 820.6 ((W) × 360,9 ((H) × 18,8 ((D) mm |
| Jasność | 300 cd/m2 (typ.) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 100%sRGB |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga | 30,96±0,20 kg |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Czas reakcji | 14 (typ.) ((Tr+Td) |
| Rodzaj światła | WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Monitor na pulpicie |
| Interfejs sygnału | LVDS (4 ch, 8-bitowy), 92 szpilki |
| Napięcie wejściowe | 10.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM340WW1-SSD1 34,0 cali Panel LCD 2560*1080 Ekran LCD | |
LM340WW1-SSD1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:![]()
LM340WW1-SSD1 Ekran LCD Opakowanie Wysyłka:
LM340WW1-SSD1 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćLM340WW1-SSD1 przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD LM340WW1-SSD1 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićLG LM340WW1-SSD1?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?LM340WW1-SSD1?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDLM340WW1-SSD1Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LM340WW1-SSD1 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje